Miesto a čas?

Mladá Garda - 2. Marca 2018

so začiatkom o 19:45

ČO JE TO BEÁNIA?

Beánia v klasickom slova zmysle pre bežného študenta predstavuje prijímací ceremoniál nových študentov. Avšak beánia FEI a FIIT STU je trochu iná, je brilantne elektrizujúca a najlepšia akcia v rámci beánií u nás. O tom, že nieje obyčajná, sa môžete presvedčiť ak si pozriete históriu našich beánií. Pripojte sa aj Vy do veľkej skupiny Beánie elektrotechnikov a informatikov na Facebooku a bavte sa so svojimi priateľmi.

PRE KOHO JE BEÁNIA URČENÁ?

Predovšetkým študentom FEI a FIIT STU, absolventom, elektrotechnikom, informatikom, ich priateľom a fanúšikom, študentom a absolventom vysokých škôl a všetkým milovníkom dobrej hudby a tanca.

AKO S TANCOM NA BEÁNII?

Či ste ľaví, či praví na Beánii môžete tancovať bok po boku a pieseň po piesni. Nejednotvárnosť playlistu zaručí, že rozhýbete všetky svaly a konečne môžete predviesť tanečné kreácie, ktoré ste si pripravovali od minulého ročníka.

MÔŽEM SI DONIESŤ AJ VLASTNÉ NÁPOJE A STRAVU?

Súčasťou lístka je aj stolovanie ako to na správnom plese má byť. K dispozícií je riadna večera, chlebíčky, zákusky a rôzne iné maškrty, na pitie alkohol aj nealko. Pre prípad nedostatku nápojov bude zabezpečený bar.

OPLATÍ SA MI PRÍSŤ NA BEÁNIU?

Pod slovíčkom Beánia sa skrýva ples na úrovni s vynikajúcim programom, množstvom krásnych dievčat a bohatou tombolou. Je to deň, kedy elektrotechnici odhodia kliešte a spájkovačky, informatici zabudnú na nezmyselné jazyky a to všetko s jediným cieľom, zabaviť sa!

AKO SA MÁM SPRÁVNE OBLIECŤ?

Vyžaduje sa spoločenský odev, to znamená oblek, šaty a pod. Bez toho Vás dnu nevpustia. Ak idete ako pár, ideálne je farebne sa zladiť.

Program

PARA

Fuera Fondo

Sláčikové kvarteto

SAX BEATZ

Tanečné choreografie

 

V cene lístka na Vás bude čakať welkome drink pre pánov + welcome darček pre dámy, po prvý krát slávnostná večera (pri nahlásení vopred možnosť vegetariánskej varianty), nealko na stole, biele víno na stoloch, zákusky, chlebíčky, ovocie na stoloch fotokútik, bohatá tombola a predovšetkým pohodová atmosféra.

Vstupenky

Predaj vstupeniek

Informácie o vstupenke

Každou vstupenkou získate vstup na ples, riadnu večeru ( nie guláš ), hojne vína a koláčov na stoloch.

Cena: 18,99 €

Cena pre prvákov: 16,99 €

Zvýhodnena cena pre prvákov platí pre študentov prvého ročníka bakalarského štúdia na vysokej škole.

Rezervácia vstupenky

V našom systéme si môžete zarezervovať svoje miesto a tak predísť problému pri kúpe s počtom voľných miest a získať miesto ktoré sa Vám najviac páči.

Rezervovať vstupenku
Toto nie je prvý ročník

Naša história

História Beánie siaha až do minulého tisícročia. Ešte začiatkom 90. rokov začala skupina študentov, združených od roku 1992 v Študentskom parlamente Fakulty elektrotechniky a informatiky STU (neskôr aj Fakulty informatiky a informačných technológií STU), organizovať slávnostný večer pri príležitosti zahájenia nového školského roku a privítania nových študentov na fakulte. Spočiatku sa tieto akcie konali väčšinou len v obyčajných priestoroch športových a stravovacích zariadení univerzity. Aj napriek tomu sa však stali medzi študentmi veľmi populárne a s časom rástli na úrovni a kvalite až do dnešnej podoby. Študentský parlament je tu len pre Vás.

1NAVŠTÍVILO NÁS
1PRIEMER ZABÁVAJÚCICH SA
1ÚSPEŠNÝCH BEÁNIÍ
1HODÍN PRÍPRAV

Chceli by ste vedieť včas dôlezité informácie?

Vyplňte dole Váše meno a email ak chcete dostávať dôležité informácie ohľadne Beánie.